top of page

Paycell Bozdurma

Paycell mobil ödemenizi %50'ye varan oranla bozdurun.

Kampanyalar

Açıklama

50 TL Bozum 20 TL Nakit

100 TL Bozum 40 TL Nakit

150 TL Bozum 75 TL Nakit

200 TL Bozum 100 TL Nakit

300 TL Bozum 150 TL Nakit

Turkcell Paycell mobil ödemenizi %50'ye varan oranlarla bozdurun. En uygun komisyonla hemen ödeme alın.

Turkcell Paycell mobil ödeme bozdurma işlemi için canlı destekle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Turkcell Paycell mobil ödeme nakite çevirme işlemleriniz 5-30 dakika için de onaylanıp hesabınıza gönderilmektedir.

29956en-yakin-turkcell-bayileri-bul-gorsel-png.png

Paycell Bozdurma

Turkcell’le bağlan hayata sloganı ile yayın yapan Turkcell; Vodafone ve Türk Telekom’dan daha fazla kullanıcı sayısına sahip bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Mobil erişim imkanlarının her noktadan ulaşılması ve internet sağlaması bakımından kırsal kesimlerde hızlı bir şekilde kullanım ağını kurmuştur. Türkcell mobil ödeme bozdurma, bip sesli konuşma ve evrak gönderme, paycell 500 tl limit şeklinde farklı özellikleri ile çağın ilerisinde hizmet sunmaya devam etmektedir. Hızlı internet kullanımı yanında yine kapsam genişliği bakımından sunduğu olanakların da etkisi Türkcell’in büyümesinde etkili olmuştur.

         

Turkcell son zamanlarda artık finanas kuruluşu şeklinde de hizmet vermektedir. Burada kredi kartı kullanımının sınırlandırılmasından sonra bankalar üzerinden desteklenmiş olan alış veriş kredileri gibi mobil operatörler üzerinden de destek olunmaktadır. Taksitli Turkcell telefon almak veya Turkcell faturaya eklenen bedeller ile telefon sahibi olunmaktadır. Faturaya ek olarak ödenen taksitler ile telefon sahibi olunmaktadır. Turkcell yeniliklerine bir farklı boyut ekleyerek Turkcell mobil ödeme bozdurma ile de farkını ortaya koymaktadır. Birçok alış veriş sitesinde paycell 500 tl limit ile alış veriş yapılmaktadır. Paycell 500 tl limit alış veriş sitelerinde ödeme aracı olması ile kullanıcılarına ek destek olmaktadır.

 

Paycell 500 tl bakiye tabi ki her kullanıcısına sunulan hizmet değildir. Uzun yıllardır faturalı hat sahibi olan ve faturasını düzenli olarak yatıran Türkcell kullancıları 1000 tl veya daha fazla paycell bakiyesine sahip olmaktadır. Bakiyelerin bir kısmı direk paycell karta aktarılıp atm üzerinden nakit çekilebilirken bir kısmı da alış veriş bakiyesi olarak kalmaktadır.

Paycel Bozdurma Nasıl Yapılır ?

hero-related_section.png

Tüm bu kolaylıklar yanında gene Turkcell mobil ödeme bozdurma 2022 de de hız kesmeden yeniliklerine devam etmektedir. Tüm işlemleri paycell içinde toplamaya başlayan Turkcellalış verişlerden ek kazanç sağlamanıza da yardımcı olmaktadır. Kuponları ile kullanıcılarına destek olmaktadır. Birçok alış veriş sitesinde veya alış veriş merkezinde kodların taranması ile indirimli alış veriş ödemesi yaparsınız. Bunun yanında mobil ödeme bozdurma şeklinde sitemiz üzerinde de gene Türkcell paycell 500 tl bakiyesini nakite uygun şekilde çevirebilirsiniz. Paycell 500 tl bakiye kullanamıyorum şeklinde sorunlarda ise bir kısım sitelerde kullanılmak üzere bakiye verilmektedir.

Bazı sitelerinde kendine has özelliklerinden dolayı alış verişlerinde limit sınırı koymaktadır. İlk alış veriş 50 tl şeklinde. Bugün gelinmiş olan operatör mücadelelerinde artık Turkcell mobil ödeme bozdurma paycell üzerinden direk yapılırken. Türk Telekom mobil ödeme ve vodafone mobil ödeme de aynı şekilde hareket etmek için elinden gelenleri yapmaktadırlar. Güvenli garantili ve dolanmadan işlem yapabilecek olduğunuz en yüksek oranlı Bozumcu bey'den bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Yorumlarınız

Hizmetler
 
paycell limiti nakite çevirme , paycell bozdurma , paycell hazır limit nakite çevirme , paycell hazır limit bozdurma , paycell para bozdurma , paycell deki parayı nakite çevirme , paycell hazır limiti nakite çevirme ,paycell hazır limit çekme, paycell hazır limiti karta aktarma, paycell hazır limit kullanma ,turkcell paycell para çekme , paycell nakite çevirme, paycell mobil ödeme nakite çevirme , paycell limit bozdurma, paycel bozum, hazir limit bozdurma , paycell mobil odeme bozdurma , paycell limit bozdurma ,  paycell para bozdurma , paycell limiti nakite çevirme , paycel bozum , paycell deki parayı nakite çevirme , paycell mobil odeme bozdurma , paycell nakit bozdurma , paycell paraya çevirme , paycell hazır limiti paraya çevirme , paycell hazir limit bozdurma , paycell nakit çekme , paycell hazır limit karta aktarma , paycell nakit , paycell hesaptaki paraya çevirme , paycell faturaya yansıtma , paycell hazır limit çekme , mobil ödeme paycell , paycel hazir limit kullanma , paycell hazır limiti karta aktarma , paycel hazir limit kullanma , paycell hazır limiti karta aktarma , paycell hazır limit kullanma , paycell nakit para çekme

pay-cell_v3.png

Paycell bozdurma işlemi yaparak nakit ihtiyacınızı karşılayın.

Referanslar

Nakit İhtiyacını Anında Karşıla !

bottom of page