top of page

TTnet Bozdurma
Türk Telekom TTnet Playstore işlemlerinizi %50'ye varan oranla bozdurun.

Kampanyalar

50 TL Bozum 20 TL Nakit

 

100 TL Bozum 40 TL Nakit

200 TL Bozum 100 TL Nakit

250 TL Bozum 125 TL Nakit

500 TL Bozum 250 TL Nakit

Açıklama

Türk Telekom TTnet Playstore oyunlarınızı  %50'ye varan oranlarla bozdurun. En uygun komisyonla hemen ödeme alın.

Türk Telekom TTnet Playstore bozdurma işlemi için canlı destekle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Türk Telekom TTnet Playstore mobil ödeme  nakite çevirme işlemleriniz 5-30 dakika için de onaylanıp hesabınıza gönderilmektedir.

ttnet-playstore.png

TTnet Bozdurma

Türk Telekom TTnet ev interneti kullanıcıları, hatları üzerine aylık 500 TL'ye kadar oyun alma hakkına sahiptir.500 TL'lik oyunu Bozumcu bey'e 250 TL'ye satabilirsiniz.Üstelik kullandığınız 500 TL'yide 12 taksite bölme imkanınızda bulunmaktadır.Bu şekilde öderken kendinize kolaylık olmasını sağlabilirsiniz.
 

TTnet playstore oyun alım işlemlerinde alınacak olan oyunu öncelikle Bozumcu bey temcilsinden öğrenmeli ve istenilen oyunları almalısınız.

*Yanlış alınan ürünler kabul edilmemektedir.

TTnet Oyun Bozdurma Nasıl Yapılır ?

Türk Telekom TTnet ev interneti kullanıcıları, hatları üzerine aylık 500 TL'ye kadar oyun alma hakkına sahiptir.Öncelikle TTnet 'in oyun alım sayfası olan www.playstore.com adresine TTnete kayıtlı olan mail ve tel no ile kayıt olmalısınız.

TTnet playstore oyun alım işlemlerinde alınacak olan oyunu öncelikle Bozumcu bey temcilsinden öğrenmeli ve istenilen oyunları almalısınız.
Sonrasında eğer ilk alışverişiniz ise TTnet playstore ekibi tarafından gün içinde aranır ve işleminizi teyid ederler .Bu teyid sonrası oyunlar kodları hesabınıza yansır ve bize iletebilirsiniz.

 

İlettikten sonra 5-30 dk arası ücretiniz hesabınıza aktarılır.

Image by ELLA DON

Hizmetler: playstore bozdurma , ttnet nakite çevirme , ttnet paraya çevirme , ttnet bozum , playstore bozdur , ttnet pin bozdurma , ttnet oyun bozdurma , ttnet bozdurma, playstore oyun bozdurma, ttnet bakiye bozdurma

Nakit İhtiyacını Anında Karşıla !

bottom of page