top of page

Türk Telekom Mobil Ödeme Nasıl Açılır ?
Türk Telekom mobil ödeme, Türk Telekom hatlı müşterilerin anlaşmalı üye işyerlerinde yaptıkları alışverişlerin ödemelerini gerçekleştirmelerini sağlayan bir servistir². Mobil ödeme servisinden yararlanmak için hattınızın mobil ödemeye açık olması gerekmektedir.


Hattınızı mobil ödemeye açmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz:


- MOBILODEME KAYIT yazıp 5555'e kısa mesaj atabilirsiniz¹⁴.

- Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden mobil ödeme ayarlarınızı değiştirebilirsiniz²³.

- 444 11 15'i arayarak müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz⁴.


Hattınızı mobil ödemeye kapattırmak isterseniz, MOBILODEME IPTAL yazıp 5555'e kısa mesaj atabilir ya da çağrı merkezini arayabilirsiniz².


Türk Telekom mobil hat kullanıcıları, faturalarını ödemek veya nakit ihtiyaçlarını karşılamak için mobil ödeme limitlerini bozumcubey.com sitesinden 7/24 nakite çevirebilirler. Bozumcubey.com, Türk Telekom mobil ödeme bozdurma işlemlerinde en uygun komisyon oranlarını sunan güvenilir bir platformdur. Türk Telekom mobil ödeme limitinizi bozumcubey.com ile nakite çevirmek için yapmanız gerekenler şunlardır:


- Bozumcubey.com sitesine girin ve canlı destek hattına bağlanın.

- Mobil ödeme limitinizi ve nakit almak istediğiniz banka hesabınızı bildirin.

- Canlı destek ekibinin yönlendirdiği mobil ödeme alan siteye giriş yapın ve mobil ödeme limitinizi kullanarak alışveriş yapın.

- Alışveriş işleminizin onaylandığını canlı destek ekibine bildirin.

- 5-30 dakika içinde nakit paranız banka hesabınıza yatırılacaktır.


Bozumcubey.com ile Türk Telekom mobil ödeme limitinizi kolayca ve hızlıca nakite çevirebilirsiniz. Bozumcubey.com, 7/24 canlı destek hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.Bu doğrultuda Bozumcu Bey ile tüm operatörlerden yemek kartları ve oyun pinlerinizi satarak nakite çevirebilirsiniz.www.bozumcubey.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.52 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Nakit İhtiyacını Anında Karşıla !

bottom of page